UST, Inc. keskust Sharjahis väisasid Brasiilia kosmoseagentuuri esindajad. Delegatsiooni kuulusid ka Brasiilia suursaadik AÜE-s Fernando Luis Lemos Igreja ja esimene Brasiilia kosmonaut Marcos Pontes. 2006. aastal liitus Marcos Pontes rahvusvahelise kosmosejaama meeskonnaga ja töötab nüüd oma riigi valitsuse teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooniministrina.

Esitluse viis delegaatidele läbi UST, Inc. peakonstruktor Anatoli Unitsky isiklikult. Insener rääkis trosstranspordi eelistest võrreldes metroo ja monorelsiga, selgitas, mis vahe on eri tüüpi trosstee struktuuridel ning tõi eraldi välja UST, Inc. ülikiire mudeli, mida esitleti hiljuti keskuse alal asuvas sisepaviljonis.

Projekti esitlus Brasiilia delegaatidele toimus ÖkoMajas

Lisaks külastasid delegaadid teenindusjaama, kus toimub trosstranspordi juhtimine. Pärast seda sõitsid külalised troopilise Unicariga, veendumaks isiklikult tehnoloogia usaldusväärsuses.

Delegatsiooni liikmetele avaldas erilist muljet asjaolu, et troopiline Unicar on spetsiaalselt loodud toimima kuumades piirkondades temperatuuriga kuni +50 ℃ varjus. Sarnased ilmastikutingimused on ka Brasiilias.

Anatoli Unitsky, minister Marcos Pontes ja suursaadik Fernando Luis Lemos Igreja troopilises Unicaris

UST, Inc. on multiprofiilne ettevõte, mis ei tegele üksnes trosstranspordi arendamise ja tootmisega, vaid püüab anda oma panuse ka kosmosetööstuse arengusse. Seetõttu hindas Marcos Pontes professionaalse kosmonautina kõrgelt ka Anatoli Unitsky ettepanekuid kosmose raketivabaks industrialiseerimiseks, kasutades Planeediülest Transpordivahendit. Tulevikus aitab see süsteem vähendada lendude maksumust ja suurendada orbiidile tarnitava kauba mahtu.

Investeeri SkyWay arendamisse ja võida SkyWay edust!

 

AVA ENDA TASUTA VEEBIKONTO

%d bloggers like this: