Riikliku organisatsiooni Integrated Transport Centre (ITC) esindajad külastasid Unitsky String Technologies, Inc. tehnoloogia testimise ja sertifitseerimise keskust Sharjahis. Lühidalt sellest, kuidas see sündmus kulges – meie aruandes.

Delegatsiooni liikmed tutvusid trosstranspordi tehnoloogiaga ja külastasid teenindusjaama, kus toimub testliini töö jälgimine. Tuletame meelde, et jaamas on spetsiaalne ruum, kus UST, Inc. keskuse töötajad saavad jälgida veeremi liikumist trassil, suhelda reisijatega ja jälgida salongis toimuvat.

Lisaks osalesid ITC delegatsiooni liikmed ÖkoMajas toimunud trosstranspordi esitlusel. Keskuse esindaja ütles külalistega kohtumisel, et projekti strateegiline eesmärk on tagada reisijate maksimaalne ohutus. Üks olulisi saavutusi sellel teel on hiljutine tehnoloogia sertifitseerimine AÜE-s.

Integrated Transport Centre on valitsusasutus, mis haldab Abu Dhabi ühistranspordi, parkimiskohtade, liiklusjärelevalvekeskuste ja muude logistikateenuste osutamist. ITC tegevus toetab emiraadi valitsuse plaane kaasaegse transpordisektori arendamiseks.

ITC esindajad ootamas troopilise unikari saabumist

Investeeri SkyWay arendamisse ja võida SkyWay edust!

 

AVA ENDA TASUTA VEEBIKONTO

%d bloggers like this: