fbpx

Viimasel paaril kuul on valitsused ja eraettevõtted seisnud silmitsi majanduslike väljakutsetega. Kriisiperioodi edukaks seljatamiseks on tarvis rakendada kiiresti mittestandardseid meetmeid. SkyWay ettevõtete grupp pakub ka oma investoritele lahenduse, mis võimaldab projekti edukal arengul jätkuda.

Nagu teada, on SkyWay intellektuaalomandi hinnanguline väärtus 400 867 433 000 USD, mis võimaldas ettevõttel säilitada osa aktsiakapitalist kuni 14. etapini. Aktsiareserv võimaldab projekti juhtkonnal pakkuda investoritele selle etapi jaoks spetsiaalset suurendatud diskonti. 

Seetõttu avati SkyWay arengu toetamiseks kriisi ajal investeerimispakkumine «STEP-UP 2021».

Kuni 30. juunini saate investeerida vastavalt kampaania tingimustele:

– 50 USD kuus 12-kuulise järelmaksuga, diskondiga kuni 1:60
– ühekordne makse 600 USD diskondiga 1:60

– 100 USD kuus 12-kuulise järelmaksuga, diskondiga kuni 1:100
– ühekordne makse 1200 USD diskondiga 1:100

Kuni 30. juunini on kampaania «STEP-UP 2021» ühekordsete investeeringute ja avatud osamaksete arv piiramatu. Soodustus säilib sõltumata makseviisist ja etapi vahetumisest. Tingimuste üksikasjad leiate kampaania veebilehelt.

Investoritele kehtisid nii suured diskondid siis, kui SkyWay projektil polnud veel tõsiseid saavutusi:

– oma tootmine 1000 töötajaga;

– katsetuskeskused AÜE-s ja Valgevenes;

– 11 transpordiliiki ja 6 erinevat teestruktuuri.

Nüüd on projekt taaskord valmis pakkuma kõigile investoritele, kes toetavad SkyWay-d ebakindlal ajal, suurendatud diskonti. 

Kampaania «STEP-UP 2021» võimaldab vähema raha ja väiksema riskiga märkimisväärselt suurendada projekti osalust ning SkyWay projektil jätkusuutlikku arengut jätkata.

Investeeri SkyWay arendamisse ja võida SkyWay edust!

 

AVA ENDA TASUTA VEEBIKONTO