fbpx

SkyWay projekti alltöövõtja AÜE-s ArchiLine Wooden Houses postitas oma veebilehele fotod ja video ÖkoMaja ehitustöödest SkyWay Innovatsioonikeskuses Sharjah’s.

Ettevõtte ArchiLine Wooden Houses esindajad tõid välja projekti ainulaadsuse ettevõtte jaoks. Hoones on ühendatud keskkonnasõbralikud ehitustehnoloogiad, ameerika pistikupesad ja eraldi veevarustus, mis on AÜE-s usulistel põhjustel vajalikud.

Fotodelt on näha materjalide mahalaadimine ehitustööde alguses, vundamendi valamine ja alumiste puitridade paigaldamine.

Muide, uudistesarja «Lühidalt SkyWay-st» 20. aprilli saates ütles SkyWay teabeteenistuse juht Mihhail Kiritšenko, et ÖkoMaja viimistlustööd on juba lõpule viidud.

ArchiLine Wooden Houses on Valgevene ettevõte, mis tegeleb liimpuidust majade projekteerimise ja ehitamisega. Ettevõttel on Euroopa tehnilise komisjoni sertifikaat ja sel on lubatud osaleda ehitustöödel välismaal. SkyWay-le valmistasid ArchiLine Wooden Houses spetsialistid ette ÖkoMaja projekti.

Sharjah ÖkoMajal on kaks eesmärki. Sellest saab SkyWay Lähis-Ida peakorter, kus hakatakse rahvusvahelistele delegatsioonidele läbi viima trosstransporditehnoloogia esitlusi. Teiseks on ÖkoMaja ere näide keskonnasõbralikust lähenemisest ehitustöödele. Hoone seinad on puidust ja välisperimeetril kiviga vooderdatud. Katusele on kavas rajada haljasalad, seega näeb maja ülevalt välja nagu puutumatu viljakas maalapp.

 

Investeeri SkyWay arendamisse ja võida SkyWay edust!

 

AVA ENDA TASUTA VEEBIKONTO